IR Tactical Laser/OFFICE PAINTBALL

System laserowego paintballa jest bezpieczny i zupełnie bezbolesny, pozbawiony jest bezpośredniego trafienia twardą kulką paintballową, którą zastąpił “laserowy strzał”. Dzięki wyświetlaczowi LCD zamontowanemu na markerze każdy gracz jest informowany przez kogo został trafiony lub kogo w danym momencie wyeliminował z gry. Cały system jest sprzężony z komputerowym modułem zapisującym informacje o postępach w grze każdego zawodnika.

Prawdziwy Laser Tag Paintball tylko u nas !!! TO ROBI RÓŻNICĘ !!!


Naszym klientom oferujemy :

  • Realizm pola walki jakiego nie ma w żadnym innym systemie gier laserowych
  • Realistyczna broń paintballowa – huk strzału, odrzut i waga broni
  • Industrialna, klimatyczna arena do gry – 3000 m2
  • Obsługa instruktorska
  • Briefing room, monitoring
  • Garderoba,Łazienka, WC
  • Parking strzeżony


 

Tego jeszcze nie było!!!  Zagraj w laserowy paintball w swojej firmie!!!

Teraz już nie musisz wychodzić z biura żeby wyładować swoje stresy i frustracje lub bardziej zintegrować się z kolegami z którymi pracujesz. Jeżeli masz za sobą ciężki intensywny dzień pracy, ciągnącą się w nieskończoność konferencję lub chcesz umilić pracownikom spotkanie firmowe lub nagrodzić ich za dobrze wykonane zadanie to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Sprawimy, że twoja firma na kilka chwil stanie się areną walki.

Proponujemy Państwu zorganizowanie IR laser Paintball bezpośrednio w miejscu pracy. System jest całkowicie bezpieczny zarówno dla osób uczestniczących w grze jak i dla tych którzy nie biorą udziału w walce, nie wymaga żadnych elementów zabezpieczających jak maski, siatki ochronne, strefy bezpieczeństwa czy odzież ochronna. Potrzebujemy jedynie powierzchni do gry, którą może być Państwa biuro, sala konferencyjna, korytarze, hotel w którym odbywa się spotkanie firmowe, galeria, czy też hala produkcyjna lub magazynowa.
Połączcie siły i zamieńcie swoje biuro w fort nie do zdobycia lub przetrwajcie oblężenie kolegów z innego działu !!! Przetrwają tylko najlepsi !!!

Proponujemy Państwu zorganizowanie turnieju IR laser Paintball na speedballowym dmuchanym polu do gry. Pole jesteśmy w stanie rozłożyć w zasadzie każdym miejscu np. na hali sportowej, auli, ogrodzie, parkingu firmowym lub na firmowym festynie.

IR LASER PAINTBALL W NASZEJ HALI !!!

Zobacz naszą galerię!

Be Sociable, Share!

WordPress